Murat Mahallesi,Ayancık Sok.
No:39 Bayrampaşa İstanbul
Forum İstanbul ve IKEA\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'ya
150 M. uzaklıktayız.

Desenli Yer Karoları Fiyat

  • Yayınlayan: Azekaro
  • Kategori: BLOG

Bizi diğer zemin kaplama malzemelerinden ayıracak özelliklerden  bahsedecek olursak başlıca sebepleri piyasada üretilen diğer malzemelerde belirli desen ve renk seçeneklerden birini seçmek durumunda kalıyorsunuz. İçinize sinmemesi durumunda bile olsanız yetmez ama evet diyerek seçim yapmak durumunda kalıyorsunuz.

Desenli Yer Karoları

olarak  İşte tamda burada biz devreye girerek sizler için sınırsız renk ve desen seçeneklerimiz ile hizmet veriyoruz. Sayfamızdaki Desenli Yer Karolarının dışına çıkarak kendi tasarlamış olduğunuz bir modeli veya logonuzu sizler için üretebiliyoruz. Belirli tonlarda olan sabit renklerin dışına çıkarak ara tonlarda bile istediğiniz

Desenli Yer Karoları

nı sizler için üretebiliyoruz. Bizim amacımız siz müşterilerimize istediğim tam olarak buydu dedirterek mutlu etmektir. Başka bir değerlendirme yapacak olursak Desenli Yer Karoları malzemesi kendi kendine yenilenebilen bir malzemedir. hiç bir zarar görmeden 100 yıllarca ilk günkü gibi görebilirsiniz. Üzerindeki desen bozulması veya yıpranma görmeniz mümkün değildir. Diyelim ki Uzun yıllar sonucu bir matlaşma gördünüz, ufak bir silim işlemi ile tekrardan ilk günkü halini alacaktır.

Yazar: Azekaro