Murat Mahallesi,Ayancık Sok.
No:39 Bayrampaşa İstanbul
Forum İstanbul ve IKEA\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'ya
150 M. uzaklıktayız.

Eski Tarz Yer Karosu

  • Yayınlayan: Azekaro
  • Kategori: BLOG

Retro akımı ile kendini gösterenlerden biride üretimini yapmakta olduğumuz Eski Tarz Yer Karosu kendini yeniden hatırlatmayı başarmıştır. Eski yıllarda tek zemin kaplama malzemesi olarak kullanılırken, yıllar sonra farklı malzeme çeşitlerinden dolayı talep gören kişilerde azalma olmuştur.

Eski Tarz Yer Karosu

nun unutulmaya başlanma sebeplerinden biri de hızla gelişen inşaat sektörüne hızlı cevap verebilen fabrikasyon olarak üretilen seramik ve benzeri alternatif malzemeler çıkmıştır. El yapımı ve imalatı yavaş olan

Eski Tarz Yer Karoları

unutulmaya başlanmıştır. Fakat yukarıda bahsettiğimiz üzere retro akımı sayesinde eskiye geçmişe özlem duyarak ve eskinin doğallığına ve sağlıklılığına inanarak nostaljik haller aldığımız bu günlerden Eski Tarz Yer Karosu da nasibini alarak tekrardan hatırlanmıştır. Aynı zamanda günümüz teknoloji ve yaşam tarzına uygun olarak da revize edilebilen model ve renk seçenekleri ile modern konseptlerde de kullanılabilmektedir. Yıpranma süresi seramiğe ve benzeri malzemelere göre daha uzun olabilen ve yıpranma durumunda silim işlemi ile tekrardan ilk günkü halini alabilen malzemedir. Siz üstten silim işlemi yaptırdıkça alttan yeni tertemiz sıfır desen ve boyası kullanıma hazır şekilde sizi beklemektedir.

Yazar: Azekaro