Murat Mahallesi,Ayancık Sok.
No:39 Bayrampaşa İstanbul
Forum İstanbul ve IKEA\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'ya
150 M. uzaklıktayız.

Desenli Karo Çiniler

tamamen el yapımı olarak üretilmektedir.  Renk ve desen seçimi tamamen siz müşterilerimizin tercihine kalmıştır. El yapımı olması sebebi ile zahmetli ve zaman alan bir imalattır. Bununla doğru orantıda olarak günlük üretim miktarı seramiğe kıyasla düşüktür. Karo Çini siparişinizi bize iletirken el yapımı olması sebebiyle imalat süresinin uzunluğunu göz önünde bulundurmanızı istiyoruz. Mozaik Karo Çini kendine özgü bir malzemedir. Diğer zemin kaplama malzemesi ile kesinlikle kıyaslanamaz. Yıllar içerisinde deforme olsa bile kendi kendine yenilenebilen bir malzemedir. Bu yenilenme işlemi ise basit bir silim işlemi ile gerçekleşmektedir. Bu silim işleminden sonra ilk günkü görünümüne kavuşmaktadır. Bir çok eski yapılarda

Yer Çinileri

görebilirsiniz. Baktığınızda hala yepyeni ve dipdiri olduğunu göreceksiniz. Bizler

Yer Çini Motifleri

yüzyıl önce nasıl yapılıyor ise aynı teknik ile yapmaya devam etmekteyiz. Kaliteden kesinlikle ödün vermeden, teknoloji ile birleştirip, geliştirerek sizlere Renkli Çini Karo İmalatı hizmeti sunmaktayız. Her zaman ürettiğimiz

Desenli Yer Karosu

modellerimizin arkasında durmaktayız. Satış sonrası desteğimiz ile sizlerin her zaman yanında olup, her hangi bir problemde sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Gerek Türkiye içi gerekse yurt dışı Yer Karo Çini ihtiyacınızı karşılamaktayız.

Karo Çini Fiyatları

konusunda en uygun firma olduğumuz konusunda iddialıyız. Kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlara Yer Çinisi İmalatı yapmaktayız. Amacımız uygun fiyata çok insana ulaşmak. Desenli Yer Çinisi Uygulaması yapılırken sıfır derz ile döşenmesine dikkat edilmelidir. Derzli döşendiği takdirde desenler arasında kopukluk olacaktır. Bu da görsel olarak kötü bir görüntü ortaya çıkaracaktır. Derz vermeden  döşeme yaptığımızda ise desenler arasında bir bütünlük göreceğimiz için ortaya şık bir görüntü çıkmış olacaktır. Motifli Yer Karoları kullandığınız bir mekanda ekstra bir dekora girmenize gerek kalmayacaktır. Yeterli hareketi zemininizde verdiğiniz için diğer tarafı sadelikten yana kullanmanız işinizi kolaylaştıracaktır.

Motifli Çini Karo

ile ek bir bilgiden daha paylaşmak gerekirse Karo kullanımı için silim cilalama işlemi yapmanız gerekmektedir. Bu işlemi tercihiniz doğrultusunda ister döşeme işleminden sonra ister döşemeden önce imalathanede bizim tarafımızdan yapılarak kullanabilirsiniz. Yüksek metrajlarda döşendikten sonra ufak butik alanlar için ise bizim tarafımızdan yapılarak kullanılmasını öneririz.